نقشه سایت | راهنما
 
 

میزان رضایتمندی شما از کارکنان حوزه پژوهشی چگونه است؟
براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info@iausirjan.ac.ir ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.

 
 
جستجوي كاملتر

 
لیست دانشجویانی که پروپوزال آنها در آبان ماه 93 به تصویب شورای پژوهشی رسیده است

لیست دانشجویانی که پروپوزال آنها به تصویب شورای پژوهشی رسیده است.

 

برنامه دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد ادبیات فارسیکد شناسایی پایان نامه دانشجویان ادبیات برنامه دفاع دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت دولتی


کد شناسایی پایان نامه دانشجویان مدیریت دولتی
تحصیلات تکمیلی

تصویب موضوع و پیشنهاد تحقیق

دانشجویان کارشناسی ارشد بایستی بر اساس ماده 17 فصل هفتم آیین ­نامه اجرایی کارشناسی ارشد، تا پایان ترم دوم موضوع پایان­ نامه خود را با نظر استاد راهنما انتخاب و طرح پیشنهادی مربوط به موضوع را تهیه نموده، جهت بررسی به مدیر گروه تخصصی تحویل نمایند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی بایستی در زمان تحویل طرح تحقیق به گروه تحصیلات تکمیلی؛ فرم الف، تعهدنامه پروپزال و فرمهای تعهد پایان­ نامه را نیز ارائه نمایند
 دانلود نگارش پایان نامه

دانلود کلیه فرمهای دفاع

 

فرم تغییر استاد راهنما و مشاور

مدارک لازم در صورت تغییر استاد راهنما یا استاد مشاور

 

 


 

دفاع

دانشجویانی که قصد دفاع از پایان­ نامه خود را دارند لازم است فقط از فرمهای موجود در پیوست و یا فرمهای موجود در کتابخانه و مرکز اینترنت استفاده نمایند. ضمناً از ارائه نظرات شما برای بهبود روند موجود استقبال می­ شود.

 

همچنین طبق بخشنامه های شماره 365225/73 مورخ 16/09/1389 و 118248/73 مورخ 14/4/91 معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی که پس از تاریخ بخشنامه یاد شده از پایان ­نامه تحصیلی خود دفاع می ­کنند موظفند فرم تعهدنامه را تکمیل نموده به همراه فرم منشور اخلاق پژوهشدر صفحات ابتدایی پایان­ نامه اضافه کنند. برای دریافت آیین نامه و فرمهای مربوطه به لینک­های زیر مراجعه فرمایید.

آئین نامه اصالت پایان نامه

شیوه نگارش نام واحد در مقالات

فرم تعیین ارزش مقاله و نمره نهایی پایان نامه کارشناسی ارشد 

مدارک مورد نیاز جهت دفاع از پایان نامه

مراحل دفاع از پایان نامه تحصیلی و تسویه حساب دانشجویان کارشناسی ارشد

نامه وکالت استاد مشاور


 

 

 ارزیابی کمی و کیفی نمره پایان نامه

دانشجویان تحصیلات تکمیلی استحضار داشته باشند که در ارزشیابی پایان­ نامه، علاوه بر نمره کمی، درجه ­بندی کیفی نیز انجام می­شود. برای آگاهی از این درجه ­بندی به فایل ضمیمه رجوع فرمایید.

درجه بندی کمی و کیفی نمرات پایان ­نامه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

فرم های فارغ التحصیلی و نمره پایان ­نامه

 

بر اساس ماده 2 آیین ­نامه ارزیابی علمی و پژوهشی مقالات مستخرج از پایان نامه ­های دانشجویی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، دو نمره از بیست نمره پایان نامه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی به مقاله اختصاص دارد که بر اساس نوع و درجه مجلات اختصاص می ­یابد. در صورت عدم ارائه مقاله، ارزیابی کیفی پایان­ نامه دانشجو، حدکثر بسیار خوب و از نظر کمی، حداکثر نمره 18 ارزیابی خواهد شد.

فرم تعهد مبنی بر ارائه مقاله
 

فرم رعایت حقوق معنوی دانشگاه