نقشه سایت | راهنما
 
 

میزان رضایتمندی شما از کارکنان حوزه پژوهشی چگونه است؟
براي برقراري ارتباط با ما، لطفا نامه‌هاي خود را به آدرس الكترونيكي info@iausirjan.ac.ir ارسال فرماييد. ما در اسرع وقت به نامه‌هاي شما پاسخ خواهيم داد.

 
 
جستجوي كاملتر


تحصیلات تکمیلی

تصویب موضوع و پیشنهاد تحقیق

دانشجویان کارشناسی ارشد بایستی بر اساس ماده 17 فصل هفتم آیین­نامه اجرایی کارشناسی ارشد، تا پایان ترم دوم موضوع پایان­نامه خود را با نظر استاد راهنما انتخاب و طرح پیشنهادی مربوط به موضوع را تهیه نموده، جهت بررسی به مدیر گروه تخصص تحویل نمایند.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی بایستی در زمان تحویل طرح تحقیق به گروه تحصیلات تکمیلی، فرم الف، تعهدنامه پروپزال و فرمهای تعهد پایان­نامه را نیز ارائه نمایند.

فرمهای مورد نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی (موضوع و طرح تحقیق)

 

دفاع

دانشجویانی که قصد دفاع از پایان­نامه خود را دارند لازم است فقط از فرمهای موجود در پیوست و یا فرمهای موجود در کتابخانه و مرکز اینترنت استفاده نمایند. ضمناً از ارائه نظرات شما برای بهبود روند موجود استقبال می­شود.

هم­چنین طبق بخشنامه های شماره 365225/73 مورخ 16/09/1389 و 118248/73 مورخ 14/4/91 معاونت محترم پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی که پس از تاریخ بخشنامه یاد شده از پایان­نامه تحصیلی خود دفاع می­کنند موظفند فرم تعهدنامه را تکمیل نموده به همراه فرم منشور اخلاق پژوهش در صفحات ابتدایی پایان­نامه اضافه کنند. برای دریافت آیین نامه و فرمهای مربوطه به لینک­های زیر مراجعه فرمایید.

آیین­نامه (pdf)
منشور اخلاق پژوهش (pdf)

فرمهای مورد نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی ( دفاع)

فرمهای مورد نیاز دانشجویان تحصیلات تکمیلی (فارغ­التحصیلی)

 

ارزیابی کمی و کیفی نمره پایان نامه

دانشجویان تحصیلات تکمیلی استحضار داشته باشند که در ارزشیابی پایان­نامه، علاوه بر نمره کمی، درجه­بندی کیفی نیز انجام می­شود. برای آگاهی از این درجه­بندی به فایل ضمیمه رجوع فرمایید.

درجه بندی کمی و کیفی نمرات پایان­نامه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

نمره پایان­نامه

بر اساس ماده 2 آیین­نامه ارزیابی علمی و پژوهشی مقالات مستخرج از پایان­نامه­های دانشجویی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، دو نمره از بیست نمره پایان­نامه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی به مقاله اختصاص دارد که بر اساس نوع و درجه مجلات مطابق فرم پیوست اختصاص می­یابد. و در صورت عدم ارائه مقاله، ارزیابی کیفی پایان­نامه دانشجو، حدکثر بسیار خوب و از نظر کمی، حداکثر نمره 18 ارزیابی خواهد شد و مطابق فرم پیوست عمل می­گردد.

 


بخش نامه هاي تحصيلات تكميلي