یعقوبی‌پور: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به‌عنوان نقشه راه استفاده شود 1398/02/17


یعقوبی‌پور:

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به‌عنوان نقشه راه استفاده شود

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به‌عنوان نقشه راه استفاده شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان گفت: باید از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها به‌عنوان نقشه راه استفاده شود.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان،  محمود شاهرخی صبح امروز در بازدید از برنامه‌ها و فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان اظهار کرد: مهم‌ترین رویکرد بسیج دانشجویی باید جذب، به‌کارگیری، رشد و توانمندسازی دانشجویان باشد.

معاون علمی و اقتصادی ناحیه بسیج دانشجویی استان کرمان افزود: فضای پویا، کارآمد و توانمند فعلی بسیج دانشجویی قابل‌قبول بوده؛ اما کافی نیست و باید با تلاش و همت بیشتر به سمت نقطه مطلوب که تربیت نیروی‌های انقلابی است، حرکت کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان نیز گفت: کار امروز دانشجویان بسیجی در امتداد مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است و به فرموده مقام معظم رهبری نسل جوان، باانگیزه، پویا، بانشاط و مؤمن و انقلابی امروز اگر از جوانان نسل اول انقلاب بالاتر نباشد، پایین‌تر نیست.

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید به‌عنوان نقشه راه استفاده شود

علی یعقوبی‌پور اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب باید به‌عنوان نقشه راه استفاده شود و وظایف خود را در راه به ثمر نشستن آن به‌خوبی انجام دهیم و حضوری فعال در برنامه‌های گام دوم داشته باشیم.

وی یادآور شد: امیدواریم با عمل به بیانات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم از پیروان راستین ائمه اطهار(ع)، انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین باشیم تا بتوانیم کارنامه درخشانی را در عمل به این بیانیه به ثبت برسانیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان متذکر شد: دبیرخانه دائمی پیگیر رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سیرجان  است که با همکاری دانشجویان بسیجی باید به‌خوبی اجرا شود تا به هدف خود یعنی پیشرفت انقلاب اسلامی دست یابد.

علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان نیز با ابراز رضایت و تشکر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با بیان مشکلات دانشگاه‌ها به تبیین فضای فرهنگی سیاسی دانشگاه‌ها، تشریح برنامه‌های برگزارشده و پیش روی بسیج دانشجویی سیرجان پرداخت.

طبقه بندی خبری:
عمومی