لزوم تلاش جامعه دانشگاهی برای تحقق شعار رونق تولید 1398/01/17


یعقوبی‌پور تأکید کرد:

لزوم تلاش جامعه دانشگاهی برای تحقق شعار رونق تولید

لزوم تلاش جامعه دانشگاهی برای تحقق شعار رونق تولید

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان گفت: جامعه دانشگاهی باید همه تلاش خود را در تحقق شعار رونق تولید به کار ببندد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان، علی یعقوبی‌پور صبح امروز در دیدار نوروزی با استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با عرض تبریک آغاز سال نو و بهار طبیعت گفت: تعطیلات ایام نوروز فرصت خوبی برای استادان و کارمندان بود که بتوانند توان فکری و اجرایی خود را بازیابی و تقویت کنند و باید در سال جدید با ایده‌های نو و خلاقیت مناسب بتوانیم خدمات مناسبی را به مخاطبان خود که جوانان دانشجو هستند، ارائه کنیم.

وی درباره نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری افزود: شعار رونق تولید، درواقع جامع شعار سال‌های گذشته است و جامعه دانشگاهی باید همه تلاش خود را در تحقق این شعار به کار ببندد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با قدردانی از تلاش کارکنان در سال گذشته اظهار کرد: تک‌تک کارکنان دانشگاه باید خود را مسئول دانسته تا اثربخشی دانشگاه را ارتقا دهند و از آنها توقع است همچون گذشته نظم و انضباط کاری را در دستور کار خود قرار دهند.

یعقوبی‌پور با تأکید بر اینکه دانشجویان عنصر و محور اصلی دانشگاه هستند، تصریح کرد: باید احترام ویژه‌ای برای دانشجویان قائل شویم؛ چراکه آنها ولی‌نعمت دانشگاه هستند.

وی از همه کارکنان خواست که با حوصله در انجام امور دانشجویان، کرامت دانشجو را حفظ کنند؛ چراکه این موضوع برای مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بسیار حائز اهمیت است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان افزود: روابط دوستانه، علاقه‌مندی و احترام به هم در محیط کار موجب انسجام و هماهنگی شده و ما را در اصل پاسخگویی و تکریم ارباب‌رجوع کمک می‌کند و می‌طلبد بیش‌ازپیش بر این اصول پایبند باشیم.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی، اعضای هیئت رئیسه و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در پایان این دیدار با حضور در مزار شهدای گمنام این واحد دانشگاهی و قرائت فاتحه نخستین روز کاری خود را با بیعت با شهدا آغاز کردند.

طبقه بندی خبری:
عمومی