امام‌جمعه سیرجان: نتیجه توکل به بیگانگان توقف است 1397/12/19


امام‌جمعه سیرجان:

نتیجه توکل به بیگانگان توقف است

نتیجه توکل به بیگانگان توقف است

امام‌جمعه سیرجان گفت:‌ باید با توکل به خدا به‌پیش برویم و به بیگانگان توکل نکنیم که نتیجه آن توقف است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان، حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در همایش حمایت دانشگاهیان سیرجان از بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان برگزار شد، گفت: باید با تلاش و همکاری در عمل به بیانیه گام دوم انقلاب کاری کنیم که حرکتی انقلابی در سیرجان شکل بگیرد.

وی افزود: همه باید برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی که از اهم واجبات است، تلاش کنیم و دین خدا یعنی جمهوری اسلامی را که وابسته به اسلام ناب محمدی است را یاری کنیم و در این راه همان‌گونه که در این ۴۰ سال به خداوند متعال توکل کردیم در ادامه نیز با توکل به خدا به‌پیش برویم و روزبه‌روز شاهد پیشرفت‌های همه‌جانبه باشیم و به بیگانگان توکل نکنیم که نتیجه آن توقف است.

امام‌جمعه سیرجان بیان کرد: آنچه که لازم بوده و همه مردم ایران آن را دارند صبر انقلابی است. باید با مقاومت و ایثارگری و تلاش برنامه‌های مدنظر مقام معظم رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به‌خوبی پیش ببریم.

حسینی با بیان راه‌اندازی دبیرخانه دائمی پیگیری رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان تصریح کرد: ان‌شاءالله این دبیرخانه فعال خواهد شد و همه دانشگاه‌ها، دانشکده‌ها و حوزه‌ها با هم همکاری کنند که این بیانیه که اهم آن بحث علم و دانش، معنویت و اخلاق، استقلال و آزادی و توجه به جوانان و سبک زندگی اسلامی است به‌خوبی اجرا شود و به هدف خود یعنی پیشرفت انقلاب اسلامی دست یابد.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در این بیانیه خیلی واضح و روشن بیان کردند که نباید از دشمنان بترسیم و به‌سوی آنان دست دراز کنیم و اگر بخواهیم این بیانیه عملیاتی شود باید به وعده‌های الهی ایمان و یقین داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان نیز گفت: کمیته دانشگاهیان سیرجان برنامه‌های متنوعی را در ایام دهه فجر چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

علی یعقوبی‌پور بیان کرد: انتشار بیانیه گام دوم انقلاب در شروع دهه پنجم انقلاب اسلامی از سوی مقام معظم رهبری اتفاق خجسته‌ای است و باید از آن به‌عنوان نقشه راه استفاده کنیم و وظایفمان را در راه به ثمر نشستن آن به‌خوبی انجام دهیم و حضوری فعال در برنامه‌های گام دوم داشته باشیم.

وی افزود: امیدواریم با عمل به بیانات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم از پیروان راستین ائمه اطهار و انقلاب اسلامی و ولی امر مسلمین باشیم و بتوانیم کارنامه درخشانی را در مجموعه دانشگاه‌های سیرجان در عمل به این بیانیه به ثبت برسانیم.

به گزارش روابط عمومی،‌ در حاشیه این مراسم شرکت‌کنندگان با امضای طوماری حمایت همه‌جانبه خود را از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اعلام کردند و دبیرخانه دائمی پیگیری رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان سیرجان در دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان با حضور امام جمعه و مسئولان سیرجان افتتاح شد.

طبقه بندی خبری:
عمومی