دانشگاهیان نگاه جدی به توسعه ورزش همگانی داشته باشند 1397/11/30


رئیس دانشگاه آزاد سیرجان:

دانشگاهیان نگاه جدی به توسعه ورزش همگانی داشته باشند

دانشگاهیان نگاه جدی به توسعه ورزش همگانی داشته باشند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان گفت: مردم به‌‌ویژه دانشگاهیان باید نگاه جدی به فعالیت‌های ورزشی و توسعه ورزش همگانی داشته باشند.

علی یعقوبی‌پور صبح امروز در همایش پیاده‌روی ویژه دانشگاهیان که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان برگزار شد، اظهار کرد: لازمه زندگی سالم، نشاط اجتماعی است و همگانی کردن ورزش یکی از ضرورت‌های مهم در ایجاد جامعه‌ای سالم و بانشاط است، مردم و به‌ویژه دانشگاهیان باید نگاه جدی به فعالیت‌های ورزشی و توسعه ورزش همگانی داشته باشند.

وی، هدف از برگزاری این همایش را افزایش نشاط عمومی، ضرورت توجه به ورزش همگانی، ارتقای سطح همدلی و همکاری بین استادان، کارمندان و دانشجویان دانشگاه‌های سیرجان عنوان کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: مهم‌ترین رسالتی که دانشگاهیان بر عهده دارند انتقال تاریخ پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی به نسل‌های آینده است و باید در این مسیر گام‌های مؤثری برداشته شود.

اصغر حدیدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان نیز با بیان اینکه این همایش با هدف ترغیب دانشگاهیان به ورزش همگانی و نشاط اجتماعی برگزار شد، توضیح داد: پیاده‌روی به‌عنوان یکی از ابزارهای ساده و مفید بهبود سلامت بدن است.

عبدالله محمودآبادی مسئول تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان نیز مطرح کرد: حضور پررنگ مسئولان، کارکنان، استادان و دانشجویان در این همایش نشان از اهمیت مبحث ورزش در زندگی امروزی دارد و قطعاً برگزاری اینگونه همایش‌های پیاده‌روی به ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ایجاد فرهنگ ورزش همگانی و ترغیب مردم به ورزش منجر خواهد شد.

طبقه بندی خبری:
عمومی